Zaman Tüneli

2015

Darülaceze Sakinleri Gençlere Şarkı Söyledi

Yarını Aydınlat Gençlik Platformu üyeleri, Darülaceze ziyaretiyle büyüklerinin yaşamlarına renk katarken, onların tecrübelerinden de hayat dersi çıkarttı. Yanlarında getirdikleri küçük hediyeler ile yaşlıları sevindiren gençler, yaşlılar ile birlikte söyledikleri şarkılarla renkli görüntüler oluşturdu.

Projeyi Görüntüle
2015

Durumu Olmayan Bir Ailemizin İnşaat Halindeki Evini Yeniledik.

"Yarını Aydınlat" İstanbul'un Esenyurt ilçesinde yaşayan ailemizin inşaat halindeki evini bitirdik. Genç yürekli kardeşlerimizle birlikte evlerinin eksiklerini gidererek onlar için yeni bir yaşam alanı oluşturduk. Yürekleri şahane insanların evlerini de şahane yaparak hayatın olumsuzluklarını onlar için gidermeye çalıştık. Gelin birlikte daha nice güzel yürekli insanlara yeni umutlar olalım. Tek yaşayamayacağımız şu hayatta birlikte kardeşçe yaşamayı öğrenelim. En önemlisi de bunu gençler eliyle yapalım. Bizlere sponsor olan "YARINI AYDINLAT" ailesine katkıda bunun EsenyurtBelediyesi, Aydınlı Holding çalışanlarına, Solmaz Ticaret, Korkmazlar İnşaat, ve Sedat Erkek Kuaförene, Teşekkürlerimizi Sunarız.

Projeyi Görüntüle
2015

Van Özalp Yünkuşak İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2015

Bitlis Tatvan

35 koli kırtasiye malzemeleri, oyuncak, kitap, giysi gibi hediyeler göndererek gönülden gönüle yeni köprüler kurduk.

Projeyi Görüntüle
2015

Yozgat Hüseyin ve Saffet Coşkun Ortaokulu

Yozgat ilimizde bulunan Hüseyin ve Saffet Coşkun Ortaokulu'na 1.Yarını Aydınlat Kütüphanemizi kurduk. Hayırlı uğurlu olsun.

Projeyi Görüntüle
2016

Kocaeli Şehit Polis Edip Zengin Anadolu Lisesi

100 Bin 1 Kitap kitap projesi kapsamında Batıdan, Doğuya sevgi ve kitap kardeşliği devam ediyor. Görme engelli kütüphane görevlisi Olgun biber abimizin bizlere ulaşmasıyla, Kocaeli Şehit Polis Edip Zengin Anadolu Lisesi öğrencileri ile buluştuk. Kitap desteği ve Sosyal farkındalık konulu konferans verdik. Siz değerli takipçilerimiz yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bizler gönüllü değil sorumluyuz.

Projeyi Görüntüle
2016

Bitlis Adilcevaz HasanAtlı Ortaokulu

Projeyi Görüntüle
2016

Iğdır Halfeni Şehit Cabbar Fazıl İlkokulu'na

1600 adet kitap göndererek Yarını Aydınlat kütüphanesini Iğdır ilimizde de kurduk. Sponsor Linea Yapı okulun ihtiyacı olan 2 bilgisayar, perde ve boya malzemelerini karşılayarak bizlere destek oldu.

Projeyi Görüntüle
2017

Giresun Keşap Yolağzı Ortaokulu

Kütüphane ve Sosyal Aktivite sınıfı kurduk.

Projeyi Görüntüle
2017

Düzce Boğaziçi İlkokulu

100 Bin 1 Kitap kitap projesi kapsamında Batıdan, Doğuya sevgi ve kitap kardeşliği devam ediyor. 18. Okulumuzun kütüphanesini Düzce Boğaziçi İlk ve Ortaokuluna kurduk.

Projeyi Görüntüle
2017

Ömer Halisdemir Kütüphanesi Niğde Dumlupınar İlkokulu

100bin1kitap Projemizin durağı; “Niğde Dumlupinar İlkokulu” Evet Niğde’de 1. Günümüz, Ömer Halisdemir Kütüphanemizi kurduk. Bir gün boyunca çalışmalarımız sonucu geleceğimiz için kurduğumuz sosyal sınıfımız. Siz değerli takipçilerimize ve İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul Esenyurt Üniversitesindeki kulüp temsilcilerimize Esenyurt Belediyesine destekleri İçin teşekkür ederiz...

Projeyi Görüntüle
2017

Manisa Yunusemre Osmancali Köyü İmama Hatip Orta Okulu

2017 yılının ilk kütüphanesi / MANİSA Esenyurt Belediyesi ve Yarını Aydınlat ekibinin siz değerli takipçilerimizin de destek ve katkıları ile gerçekleştirdiğimiz Batı'dan Doğu'ya 100 Bin 1 Kitap Projesi kapsamında kardeş ilçe olarak seçtiğimiz, Köy Okullarına Gönderdiğimiz Kitaplarımız Kütüphanelere Ulaşıyor.

Projeyi Görüntüle
2017

Muş 100.yıl Toprakkale ilkokulu

400 adet kitap kırtasiye ve çikolata göndererek Yarını Aydınlat kütüphanesini Muş ilimizde de kurduk.

Projeyi Görüntüle
2017

Muş Bulanık Gündüzü İlk ve Orta Okulu

Projeyi Görüntüle
2017

Afyonkarahisar Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu

Projeyi Görüntüle
2017

Amasya Taşova Yeşilırmak İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2017

Amasya Taşova Cumhuriyet Ortaokulu

Projeyi Görüntüle
2017

Amasya Taşova Süleyman Bursalı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Projeyi Görüntüle
2017

Amasya Taşova Şehit Adem Sezgin Yatılı Bölge Ortaokulu

Projeyi Görüntüle
2017

Amasya Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Lisesi

Projeyi Görüntüle
2017

Amasya Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

Projeyi Görüntüle
2017

Amasya Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi

Projeyi Görüntüle
2017

Amasya Taşova İmam Hatip Ortaokulu

Projeyi Görüntüle
2017

Muş Sungu Kız Yatılı Bölge Ortaokulu

Projeyi Görüntüle
2017

Van Çaldıran İran Sınırı Osmanlı İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2017

Kars Arpaçay AydınGün İlkokulu İlmek Sevgi Örüyoruz Projesi

Projeyi Görüntüle
2017

Batman Sason Derince Ortaokulu Şehit Polis Yusuf ERİN Kütüphanesi

Batı’dan doğuya sevgi ve kitap kardeşliği projemiz Batman’da “Batman Sason Derince Ortaokulu Şehit Polis Yusuf ERİN Kütüphanesi”, Batman Derince İlk ve Ortaokulundayız” Umuda çizilen yolculuğun hikayesi Batman’da

Projeyi Görüntüle
2017

Batman Gercüş Yemişli ilk ve Ortaokulu Şehit Öğretmen Necmettin YILMAZ Kütüphanesi

“Şehit Öğretmen Necmettin YILMAZ” Kütüphanesi, Batman’da 2.Gün 1.Okulumuz, çalışmalarımızdan sonraki hali, Gelecek için aydınlık fidanlar ekiyoruz, “Batman Gercüş Yemişli ilk/ Ortaokulu” Umuda çizilen yolculuğun hikayesi şehitlerini unutmuyor..

Projeyi Görüntüle
2017

Batman Beşiri Doğankavak ilk/Ortaokulu Afrin Şehidimiz Fatih MEHMETHAN Kütüphanesi

Umut ışığımızla nesillere koşuyoruz... Afrin Şehidimiz Fatih MEHMETHAN” Kütüphanesi, Batman’da 3.Gün 1.Okulumuz, kütüphane çalışmalarımız bitti.  Gelecek için aydınlık fidanlar ekiyoruz, “Batman Beşiri Doğankavak ilk/Ortaokulu” Umuda çizilen yolculuğun hikayesi #afrin şehitlerini unutmuyor..

Projeyi Görüntüle
2017

Batman Merkez Şeyhçoban İlk/Ortaokulu Şehit Öğretmen 'Şenay Aybüke YALÇIN' Kütüphanesi

Şehit Öğretmen 'Şenay Aybüke YALÇIN' Kütüphanesi, Batman’da 3.Gün 2. Okulumuz, kütüphanesinin son hali.  Gelecek için aydınlık fidanlar ekiyoruz, “Batman Merkez Şeyhçoban ilk/Ortaokulu”

Projeyi Görüntüle
2018

Tokat Almus Yuvaköy İlköğretim Okulu

“GERİ DÖNÜŞÜM MALZEMELERİNDEN YAPILAN PORTATİF KÜTÜPHANE” Tokat Almus Yuvaköy'deyiz, Yuvaköy İlköğretim Okulu'nda geleceğimize yeni fidanlar ektik.

Projeyi Görüntüle
2018

Ordu Gürgentepe Muratcık Kadıoğlu İlk ve Ortaokulu

14 Şubat Hediyelerimiz ❣️? Gürgentepe/ ORDU Muratcık Kadıoğlu ilk ve Ortaokulu, Umudun adı yarınların aydınlığı olmaya devam ediyoruz.

Projeyi Görüntüle
2018

Elazığ Arıcak Şehit Polis Fethi SEKİN Kütüphanesi

Şehit Polis Fethi SEKİN Kütüphanesi Elazığ İli Arıcak ilçesi, Arıcak Anadolu İmam Hatip Lisesinde çalışmalarımız sonucu sınıfımızı baştan aşağıya onardık ve kütüphanemizi kurduk. Esenyurt Belediyesi destekleri ile gittiğimiz Elazığ'da Batı’dan Doğuya Sevgi ve Kitap Kardeşliği, 100bin1kitap projemiz kapsamında Esenyurt Anadolu Lisesi Öğrencilerininde 2.500 kitap desteği ile birlikte, İstanbuldan gece geç saatlerde yola çıkarak 1.400 km yol katedip hiç uyumadan sabah saat 06:00’da tamamladık. Gelecek için aydınlık fidanlar ekiyoruz, Umuda çizilen yolculuğun hikayesi Elazığ’da...

Projeyi Görüntüle
2018

Erzurum Aşkale Çay Köyü Karafatma İlk ve Ortaokulu

Erzurum Atatürk Üniversitesi “Erzurum Aşkale Çay Köyü Karafatma İlkokulu ve Ortaokulundayız” Kara önlüklerden, renkli önlüklere geçildiği gibi; içi bomboş kütüphanelerden, kitap dolu kütüphanelere, karanlıklardan; aydınlık yarınlara çıkacağız...

Projeyi Görüntüle
2018

Kars Akyaka İmam Hatip Ortaokulu

“Kars Akkaya” Akkaya İmam Hatip Ortaokulundayız.. Umuda çizilen yolculuğun hikayesi, hep bir umut var Yarınlar için...

Projeyi Görüntüle
2018

Trabzon Maçka Şehit Eren Bülbül Kütüphanesi

Şehit Eren Bülbül Kütüphanesi “Trabzon Maçka Başar İlk ve Ortaokulundayız” Bir çocuğun gülüşü için, vatanın geleceği için; dağlar, taşlar, köprüler aşılır... Bizlerde Şehit Eren BÜLBÜL kütüphanesi ile, kahraman bir gülüşü yaşatma derdine düştük. Derdimiz çocuklarımız, derdimiz yarınımız, derdimiz okunmayan kitaplar, derdimiz ulaşılamayan yürekler... Dertlendikçe yollara düşüyoruz, dertlendikçe küçük bir yürekte konaklıyoruz... Okuyan, bilen, düşünen, eleştiren, inovasyon sahibi nesiller için sınırları aşmaya devam edeceğiz...

Projeyi Görüntüle
2018

Diyarbakır Bismil Kurudere ilkokulu

“Diyarbakır Bismil Kurudere ilk Okulu” Yeni eğitim, öğretim döneminde umuda çizilen yolculuğun hikayesinde bu hafta.. Binlerce kardeşimizin gülen yüzü olmaya devam ediyoruz. Hedef 81 il

Projeyi Görüntüle
2018

Gülen Yüzler Bayram Alışverişi Özel Çocuklar İstanbul

Her Bayram Annesi, Babası olmayan ihtiyaç sahibi ve özel gereksinimli kardeşlerimizi giyindiriyoruz.

Projeyi Görüntüle
2018

Tüyap Anadolu Okusun Projesi

11900 kitap; yüzlerce çocuğun geleceğine umut olması adına siz değerli üyelerimiz ve takipçilerimiz ile birlikte toplandı. Yağmur, soğuk, kalabalık demeden bize destek olan üyelerimize ve uzak yakın demeden kitap desteğinde bulunan siz değerli gönüllülerimize teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Projeyi Görüntüle
2018

Adana Yüregir Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu

Projeyi Görüntüle
2018

Muş Sungu İmam Hatip Ortaokulu

Projeyi Görüntüle
2018

Van Çaldıran Yaşkütük İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2018

Van Dilimli İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2018

Niğde Altunhisar Uluören İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2018

Siirt Şirvan Cevizlik Köyü Cevizlik ilkokulu

Projeyi Görüntüle
2018

Samsun Sogukçam İlkokulu

Ayakkabı Oyuncak ve Kıyafet Yardımı

Projeyi Görüntüle
2018

Batman Kozluk Yeniçağlar İlkokulu “Oğuz Kaan USTA” Kütüphanesi

Afrin şehidimiz “Oğuz Kaan USTA” Kütüphanesi, Batman’da 1.Gün 2. Okulumuz, Çalışmalarımızı bitirdik sosyal sınıfımızın görüntüleri

Projeyi Görüntüle
2018

Batman HasanKeyf İmam Hatip Ortaokulu Afrin Şehidimiz “Musa ÖZALKAN” Kütüphanesi

Afrin Şehidimiz Musa ÖZALKAN” Kütüphanesi, Batman’da 2.Gün 2.Okulumuz, kütüphane çalışmalarının son hali,  Gelecek için aydınlık fidanlar ekiyoruz, “Batman HasanKeyf İmam Hatip Ortaokulu” Umuda çizilen yolculuğun hikayesi #afrin şehitlerini unutmuyor..

Projeyi Görüntüle
2018

Sivas Gürün Göbekören İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2018

Çanakkale Merkez Fen Lisesi

Çanakkale Fen Lisesi"ndeyiz. Üniversiteye hazırlanan kardeşlerimize kaynak kitapları ulaştırdık. Okulumuzun öğrencilerini aynı zamanda Kurucu başkanımız tarafından sosyal sorumluluk semineri verildi.

Projeyi Görüntüle
2018

Muş Yaygın Ortaokulu

Kınalı Ellerinize Kurban Olsunlar, Türkiye’nin 4 bir tarafına fidanlar ekmeye devam ediyoruz. Birlikte olduğumuz bu toplulukta her geçen gün daha güçlü oluyoruz, Teşekkür ederiz.

Projeyi Görüntüle
2018

Diyarbakır Bağlar Vali Ünal Erkan İlkokulu

Okumayı bıraktığın gün sonbahardır, Ertesi sabah cehaletin kışı başlar... Kalemin kılıçtan keskin olduğunu bilerek, bilginin sonsuz ebediyetine yönelik yarınlar sunmak için yollardayız. Geleceğimizin mimarı olacak olan, kalbinde iyilikten başka köprüler olmayan, yarını umut dolu, aydınlık dolu bir gençlik için.  Hiç bir çocuğun yüreği cehaletin kışına esir düşmesin (Diyarbakır/Vali Ünal ERKAN İlkokulu) Çizdiğimiz her yol umuda koşar.  Gelin birlikte umuda koşalım...

Projeyi Görüntüle
2018

Ağrı Hamur Gümüşkuşak İlkokulu

Bir okulumuzun daha gülen yüzü olduk. Çanta, kitap,kırtasiye, atkı, berelerimiz ara yıl tatilinde miniklerimize ulaştı.

Projeyi Görüntüle
2018

Bursa Çocuk Festivali

23 Nisan Çocuk Festivali

Projeyi Görüntüle
2019

Ağrı Yakınca İlk ve Ortaokulu

Ağrı’daki Yarını Aydınlat ekibimizin muhteşem dokunuşuyla bir okula daha kütüphane kurduk.

Projeyi Görüntüle
2019

Kocaeli Kandıra Bağırganlı Köyü İlköğretim Okulu

Kocaeli Yarını Aydınlat Ekibimizin kurduğu Kocaeli Kandıra Bağırganlı Köyü İlköğretim Okulu Yarını Aydınlat Kütüphanesi

Projeyi Görüntüle
2019

Erzurum Karaçoban Dedeören İlköğretim Okulu

Deva Derneği ve Yarını Aydınlat Derneği olarak Erzurum Karaçoban Dedeören Köyü köy okulu kütüphanesini “100 bin 1 kitap” projesi kapsamında okulumuzun iç ve dış kütüphanesini baştan aşağıya yeniledik.

Projeyi Görüntüle
2019

Gülen Yüzler Anadolu Ardahan Kars Ağrı Erzurum

Yarını Aydınlat Derneği üyeleri "Gülen Yüzler Anadolu'da" projesi kapsamında Kars, Ardahan, Ağrı ve Erzurum'da ihtiyaç sahibi 473 çocuğun bayram ihtiyaçlarını karşıladı.

Projeyi Görüntüle
2019

Gülen Yüzler Şanlıurfa Ceylanpınar

Projeyi Görüntüle
2019

Eskişehir Okul Boyama

Projeyi Görüntüle
2019

Konya Yunak Koçyazı Şehit İbrahim Bozoğlu İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2019

Van Gevaş Yoldöndü İlkokulu

Bize sevgi dolu mesajlar göndermişler. Asıl siz iyi ki varsınız.

Projeyi Görüntüle
2019

Kocaeli Kandıra Bağırganlı Köyü İlköğretim Okulu 

Kocaeli/Kandıra Bağırganlı Köyü İlköğretim Okulu Geri dönüşüm malzemelerinden harikalar yarattığımız Yarını Aydınlat kütüphanemiz hazır. Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Projeyi Görüntüle
2019

Niğde Çamardı Bademdere Şehit Nuri Dayan İlköğretim Okulu

Projeyi Görüntüle
2019

Bilecik Bozüyük Muratdere İlköğretim Okulu

Projeyi Görüntüle
2019

Hatay Kırıkhan Özkızılkaya Ortaokulu

DESTEL OL♥

Projeyi Görüntüle
2019

Kars Selim Koyunyurdu Ortaokulu

Kars Selim Koyunyurdu Ortaokulu kütüphanemiz  “100Bin1Kitap” projemiz kapsamında kütüphanesiz okul bırakmayacağız. Teşekkürler Kars Yarını Aydınlat ekibi.

Projeyi Görüntüle
2019

Tunceli Ovacık Şehit Hakim Onur Alan İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2019

Ağrı Gümüşyazı Köyü İlkokulu

Projeyi Görüntüle
2019

İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi

Projeyi Görüntüle
2019

ERZURUM GÜLEN YÜZLER PROJESİ

Projeyi Görüntüle
2020

Antalya Kumluca Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu

Projeyi Görüntüle
2020

Erzurum Pasinler Şehit Piyade Uzman Onbaşı Nihat Kara Kütüphanesi

Projeyi Görüntüle
Whatsapp Destek Hattı 0 (531) 394 87 57